Origami Aroma Cup 200 ml žlutý

499 

Katalogové číslo: 4573 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Šálek na kávu ve tvaru sklenice na víno o objemu 200 ml ve žluté barvě. Tvar hrníčku je uzpůsoben pro zachycení aroma.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Aroma Cup 200 ml žlutý

Cena za Origami Aroma Cup 200 ml žlutý je 499 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Aroma Cup 200 ml žlutý dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Aroma Cup 200 ml žlutý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4573.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na cappuccino - Užijte si svůj šálek cappuccina naplno s naší kolekcí šálek, které jsou navrženy tak, aby dokonale podtrhly chuť vašeho oblíbeného nápoje. Vyberte si z naší široké nabídky barev a designů a užijte si svůj den s dokonalým šálkem na cappuccino. Podobné produkty: Kruve Imagine Set dvou sklenic pro mléčné nápoje 200 ml, Aoomi Sand Mug A03 200 ml, Aoomi Salt Mug A08 250 ml, Aoomi Sand Mug A05 170 ml