Origami Canister keramická dóza žlutá

599 

Katalogové číslo: 4561 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Keramická nádoba s dřevěným víčkem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Canister keramická dóza žlutá

Cena za Origami Canister keramická dóza žlutá je 599 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Canister keramická dóza žlutá dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Canister keramická dóza žlutá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4561.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Vzduchotěsné dózy na kávu - Uchování kávy čerstvé a plné chuti je s vzduchotěsnými dózami snadné jako nikdy předtím! Tyto dózy jsou navrženy tak, aby udržely vaši oblíbenou kávu čerstvou a ochránily ji před vlhkostí a oxidací. Navíc jsou skvělým doplňkem vaší kávové sestavy, který dodá vaší kuchyni moderní a stylový vzhled. Podobné produkty: Loveramics – Prep+ Glass Storage Jar 300 ml – Clear, Loveramics – Prep+ Glass Storage Jar 750 ml – Clear, Origami Canister keramická dóza tyrkysová, Origami Canister keramická dóza oranžová