Pánské ponožky káva espresso 44-47

150 

Katalogové číslo: 5077 Kategorie:

Popis

Pro všechny, kdo milují Lázeňskou kávu na espresso. Pánské veselé ponožky pro espressomily nebo filtraře. Případně berte oboje a namíchejte je, pokud stojíte jednou nohou u espresso kávovaru a druhou u filtru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Pánské ponožky káva espresso 44-47

Cena za Pánské ponožky káva espresso 44-47 je 150 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Pánské ponožky káva espresso 44-47 dozvědět více informací?

Ano můžete. Pánské ponožky káva espresso 44-47 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5077.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárky pro milovníky kávy - Pro ty, kteří nedokážou začít den bez šálku lahodné kávy, jsme tu s výběrem nejlepších dárků pro milovníky kávy! Od speciálních hrníčků s originálním designem, přes kávovary až po kvalitní kávové boby - u nás najdete to nejlepší pro vaše kávové nadšence! Podobné produkty: Edo odznak růžové šálky, Dárek: Cascara, espresso a banánky, Edo odznak modré šálky, Edo odznak červený dripper