Papírové kelímky na teplé nápoje 200 ml bílý 50 ks

82 

Katalogové číslo: 5286 Kategorie:

Popis

Kelímky papírové jednoplášťové 200ml bílé. Tyto kelímky jsou díky svým vlastnostem ideální především na horkou kávu, čaj nebo čokoládu. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Papírové kelímky na teplé nápoje 200 ml bílý 50 ks

Cena za Papírové kelímky na teplé nápoje 200 ml bílý 50 ks je 82 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Papírové kelímky na teplé nápoje 200 ml bílý 50 ks dozvědět více informací?

Ano můžete. Papírové kelímky na teplé nápoje 200 ml bílý 50 ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5286.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Papírové kelímky - Papírové kelímky jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí podpořit životní prostředí a zároveň si užít svůj oblíbený nápoj kdykoliv a kdekoliv! Vyberte si z naší široké nabídky barev a velikostí a užijte si svůj drink bez obav o zbytečné odpadky. Podobné produkty: Papírové kelímky 100 ml 50ks, Víčka na kelímky 150ml 100ks, Papírové kelímky 200 ml 50ks, Víčka na kelímky 100ml 100ks