PAPUA NOVA GUINEA BAROIDA ESTATE HIGHLANDS – Micro Lot, 500g

503 

Katalogové číslo: 15190500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Je mladá a plná elánu. Plantáž v Baroida Estate se dostává do centra pozornosti, její káva je totiž víc než interesantní. Pokud máte rádi mléčnou čokoládu, jahody a pomeranče, přijdete si na své. O to víc, že jde o mikrolot, tedy kávu s jasně daným původem, opečovávanou a dostupnou jen v malém množství. Arabika z vysokých hor Papuy Nové Guineje potěší i nejmlsnější jazýčky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PAPUA NOVA GUINEA BAROIDA ESTATE HIGHLANDS – Micro Lot, 500g

Cena za PAPUA NOVA GUINEA BAROIDA ESTATE HIGHLANDS – Micro Lot, 500g je 503 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PAPUA NOVA GUINEA BAROIDA ESTATE HIGHLANDS – Micro Lot, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. PAPUA NOVA GUINEA BAROIDA ESTATE HIGHLANDS – Micro Lot, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15190500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 250g, RWANDA FULLY WASHED MUHONDO – zrnková káva, 100g, TANZANIA AA North Fine Quality zrnková káva, 50g, UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 250g