PB Šroubovák 75 mm

200 

Katalogové číslo: 5264 Kategorie:

Popis

Šroubovák vhodný pro výměnu sprchy na hlavě kávovaru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PB Šroubovák 75 mm

Cena za PB Šroubovák 75 mm je 200 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PB Šroubovák 75 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. PB Šroubovák 75 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5264.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sítka a sprcha hlavy kávovaru - V této kategorii najdete vše, co potřebujete k tomu, aby váš kávovar fungoval jako nový! Od sítka pro dokonalé filtrování až po sprchu hlavy, která zajistí rovnoměrné rozložení vody pro dokonalou chuť vaší kávy. Zaručeně si u nás vyberete ten správný doplněk pro vaše oblíbené ranní nápoje. Podobné produkty: E&B Lab SR200RNT Nanotech sprcha, IMS sprcha CI200NT Ø 51,9 mm, IMS sprcha MA200IM ø 56,4 mm, IMS sprcha E61200IM ø 60 mm