Pesado Depth Adjuster

1 290 

Katalogové číslo: 2788 Kategorie:
Značka: Pesado

Popis

Vylepšení pro tampování kávy. Pesado vyvinula nastavovač, který pomůže s rovnoměrnou výškou kávového puku. Zlepší se tak konzistence a výsledná extrakce espressa.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Pesado Depth Adjuster

Cena za Pesado Depth Adjuster je 1290 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Pesado Depth Adjuster dozvědět více informací?

Ano můžete. Pesado Depth Adjuster – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2788.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší tampery na kávu - Užijte si dokonalé aroma kávy s našimi tamperami! Vyzkoušejte nejlepší kávové zážitky s perfektně upěchovanou kávou díky našim kvalitním tamperům v různých velikostech a designech. Podobné produkty: Heavy Tamper 57,5 mm základna tamper na kávu, Heavy Tamper Classic Dub 53 mm, Heavy Tamper Classic Ořech 57,5 mm, Motta Tamper Lightning 58 mm černý