Pesado Tamper Raya 58,5 mm

2 900 

Katalogové číslo: 2790 Kategorie:
Značka: Pesado

Popis

Tamper pro zdokonalení přípravy espressa. Průměr je 58,5 mm s velkou precizností na 90 stupňový úhel v okrajích aby co nejlépe dosahoval krajů košíčku na espresso.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Pesado Tamper Raya 58,5 mm

Cena za Pesado Tamper Raya 58,5 mm je 2900 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Pesado Tamper Raya 58,5 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Pesado Tamper Raya 58,5 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2790.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší tampery na kávu - Užijte si dokonalé aroma kávy s našimi tamperami! Vyzkoušejte nejlepší kávové zážitky s perfektně upěchovanou kávou díky našim kvalitním tamperům v různých velikostech a designech. Podobné produkty: Heavy Tamper 58 mm základna tamper na kávu, Puqpress Mini 58,3 mm automatický tamper bílý, Heavy Tamper Classic Ořech 55 mm, Heavy Tamper 58,6 mm základna tamper na kávu