Pesado Tamper White & Gold 58,5 mm

2 900 

Katalogové číslo: 2792 Kategorie:
Značka: Pesado

Popis

Tamper na kávu pro zdokonalení přípravy espressa. Průměr je 58,5 mm s velkou precizností na 90 stupňový úhel v okrajích aby co nejlépe dosahoval krajů košíčku na espresso.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Pesado Tamper White & Gold 58,5 mm

Cena za Pesado Tamper White & Gold 58,5 mm je 2900 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Pesado Tamper White & Gold 58,5 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Pesado Tamper White & Gold 58,5 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2792.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší tampery na kávu - Užijte si dokonalé aroma kávy s našimi tamperami! Vyzkoušejte nejlepší kávové zážitky s perfektně upěchovanou kávou díky našim kvalitním tamperům v různých velikostech a designech. Podobné produkty: Heavy Tamper 53 mm základna tamper na kávu, Motta Tamper Black White 58,4 mm bílý, Puqpress Mini 58,3 mm automatický tamper černý, Puqpress M2 58,3 mm automatický tamper bílý