Podnos s okrajem 22 x 12 cm ořech

990 

Katalogové číslo: 5039 Kategorie:

Popis

Je to dyzajnovka, je z masivního dřeva a má všestranné využití!
Můžete na něj odkládat sklenice, hrnečky a podnos umístit na svůj pracovní stůl nebo noční stolek v ložnici! Tam vám také může sloužit na odkládání šperků a hodinek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Podnos s okrajem 22 x 12 cm ořech

Cena za Podnos s okrajem 22 x 12 cm ořech je 990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Podnos s okrajem 22 x 12 cm ořech dozvědět více informací?

Ano můžete. Podnos s okrajem 22 x 12 cm ořech – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5039.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dřevěné podnosy na kávu - Pro milovníky kávy a přírodního stylu jsou dřevěné podnosy tou pravou volbou! V naší kategorii najdete podnosy různých velikostí a tvarů, které vám umožní servírovat svůj oblíbený nápoj s elegancí a originalitou. Dřevo jako materiál navíc dodává podnosům příjemnou atmosféru a dotek přírody do vašeho interiéru. Zkuste to i vy…