RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Metallic rose gold – růžová 2-4g

119 

Katalogové číslo: 5060555872540 Kategorie:

Popis

RD  Edible Lustre – Prachová perleťová – Metallic rose gold – růžová 2-4g

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Metallic rose gold – růžová 2-4g

Cena za RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Metallic rose gold – růžová 2-4g je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Metallic rose gold – růžová 2-4g dozvědět více informací?

Ano můžete. RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Metallic rose gold – růžová 2-4g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5060555872540.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Prachové perleťové barvy - Podobné produkty: RD Prachová perleťová barva stříbrná Rainbow – Metallic Silver 3g, RD Edible Lustre – Prachová perleťová – Starlight Atomic Tango – oranžová 2-4g, RD Prachová perleťová barva Rainbow – Sparkle Ice White 3g, FunCakes prachová perleťová barva růžová – Glitter rose – 3,5g