ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 500g

357 

Katalogové číslo: 12840500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

O robustách se ví, že obsahují více kofeinu a mívají výraznější chuť než arabiky. Milovníci speciálních kávových zážitků je používají k namíchání nejfajnovějších směsí. Vyzkoušejte guatemalskou El Pacifico. Vašemu šálku dodá příjemné tóny čokolády a citrusů, vašemu tělu potřebnou dávku povzbuzení. Poměr míchání s jakoukoli arabikou je čistě na vás.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 500g

Cena za ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 500g je 357 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12840500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva Robusta - Podobné produkty: Robusta Java – zrnková káva, 500g, INDIE ROBUSTA PARCHMENT AB BIO – zrnková káva, 500g, Robusta Guinea Lokpo – zrnková káva, 500g, ROBUSTA KONGO DEL KASAI – zrnková káva, 250g