ROBUSTA INDONESIE BENGKULU – zrnková káva, 250g

162 

Katalogové číslo: 12110250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

První sazenice kávy poslal do Indonésie nizozemský guvernér. Na přelomu 17. a 18. století tak dal vzniknout mnoha plantážím, jejichž skvělou produkci si dnes vychutnávají kávomilci po celém světě. Zrna z vulkanického ostrova Jáva vynikají výraznou a silnou chutí. Tamní Robusta patří ke skutečně expresivním, bohatým kávám. Baristé o ní mluví jako jedné z nejlepších na světě. Těšte se – váš šálek bude svěže ovocný a plný povzbuzujícího kofeinu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ROBUSTA INDONESIE BENGKULU – zrnková káva, 250g

Cena za ROBUSTA INDONESIE BENGKULU – zrnková káva, 250g je 162 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ROBUSTA INDONESIE BENGKULU – zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. ROBUSTA INDONESIE BENGKULU – zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12110250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva Robusta - Podobné produkty: INDIE ROBUSTA PARCHMENT AB BIO – zrnková káva, 500g, Robusta Guatemala San Marcos – zrnková káva, 250g, ROBUSTA INDONESIE FLORE BIO – zrnková káva, 1000g, ROBUSTA KAMERUN BOYO – zrnková káva, 250g