ROBUSTA INDONESIE FLORE BIO – zrnková káva, 100g

132 

Katalogové číslo: 14120100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Už jen kvůli místu původu byste měli tuto kávu ochutnat. Přivezli jsme ji z ostrova Flores, který nejenže má květinové jméno, navíc produkuje kávu voňavou a sladkou. Místní robusta dozrává ve stínu vysokých stromů, farmáři ji pěstují v režimu BIO a zpracovávají tradičním promýváním. Vychutnejte si med, jablka a datle v jednom šálku. Budete navíc oblaženi pořádnou dávkou kofeinu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ROBUSTA INDONESIE FLORE BIO – zrnková káva, 100g

Cena za ROBUSTA INDONESIE FLORE BIO – zrnková káva, 100g je 132 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ROBUSTA INDONESIE FLORE BIO – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. ROBUSTA INDONESIE FLORE BIO – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14120100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva Robusta - Podobné produkty: Robusta Pobřeží Slonoviny – zrnková káva, 100g, INDIE ROBUSTA PARCHMENT AB, 500g, ROBUSTA BRAZÍLIE CONILLION zrnková káva, 250g, ROBUSTA MEXICO CHIAPAS BIO – zrnková káva, 1000g