ROBUSTA KAMERUN BOYO – zrnková káva, 500g

256 

Katalogové číslo: 12210500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Silná, harmonická a hořce čokoládová kamerunská robusta si cestu na světové trhy hledá snadno. Někdo říká, že si v ničem nezadá se skvělými kávami Jižní Ameriky, jiný ji považuje za příklad naprosté osobitosti. Vyzkoušejte sami, kam kamerunskou krasavici zařadíte. Pokud jsou vašim chuťovým pohárkům milé něžné tóny lahodného nápoje, přidejte k ní kvalitní plantážní arabiku. Voňavého experimentování se není třeba bát!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ROBUSTA KAMERUN BOYO – zrnková káva, 500g

Cena za ROBUSTA KAMERUN BOYO – zrnková káva, 500g je 256 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ROBUSTA KAMERUN BOYO – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. ROBUSTA KAMERUN BOYO – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12210500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva Robusta - Podobné produkty: Robusta Guatemala San Marcos – zrnková káva, 100g, ROBUSTA INDONESIE BENGKULU – zrnková káva, 500g, Robusta Togo Grade1 – zrnková káva, 1000g, INDIE ROBUSTA PARCHMENT PB (peaberry) – zrnková káva, 50g