ROBUSTA KONGO DEL KASAI – zrnková káva, 250g

144 

Katalogové číslo: 12090250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Diamanty. V centrální konžské provincii leží největší světové naleziště průmyslových diamantů. A taky tam sklízejí kávu, kterou k vzácnému pokladu můžeme směle přirovnat. Nádherná pravidelná zrnka Robusty Kongo dávají nápoj s plným tělem, velmi libou hořkostí a chutí lískových oříšků. Kyselost lze popsat jako střední. Proto patří káva z Del Kasai k mimořádně žádaným.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ROBUSTA KONGO DEL KASAI – zrnková káva, 250g

Cena za ROBUSTA KONGO DEL KASAI – zrnková káva, 250g je 144 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ROBUSTA KONGO DEL KASAI – zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. ROBUSTA KONGO DEL KASAI – zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12090250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva Robusta - Podobné produkty: ROBUSTA BRAZÍLIE CONILLION zrnková káva, 50g, Robusta Java – zrnková káva, 50g, INDIE ROBUSTA PARCHMENT PB (peaberry) – zrnková káva, 250g, ROBUSTA INDONESIE BENGKULU – zrnková káva, 250g