ROBUSTA UGANDA KCFCS – zrnková káva, 1000g

588 

Katalogové číslo: 12201000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

V Ugandě mají nejen senzačně úrodnou půdu a úžasně zručné farmáře, ale taky speciální úřad pro rozvoj kávového hospodářství. To by samozřejmě nestačilo, pokud by pěstitelům a výrobcům chyběly radost, poctivost a touha učit se novým věcem. Naštěstí nechybí. Proto je ugandská robusta chuti plné, bohaté, mírně kyselé a rozkošně kouřové. Ochutnejte kávu našlapanou kofeinem, která vynikne jak samostatně, tak ve směsi s jakostní plantážní arabikou.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ROBUSTA UGANDA KCFCS – zrnková káva, 1000g

Cena za ROBUSTA UGANDA KCFCS – zrnková káva, 1000g je 588 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ROBUSTA UGANDA KCFCS – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. ROBUSTA UGANDA KCFCS – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12201000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva Robusta - Podobné produkty: ROBUSTA UGANDA KCFCS – zrnková káva, 50g, ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 250g, ROBUSTA INDONESIE FLORE BIO – zrnková káva, 250g, ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 1000g