Rocket Espresso mlecí kameny, Fausto, 64mm

1 099 

Katalogové číslo: 4436 Kategorie:

Popis

Náhradní mlecí kameny vhodné do mlýnku Rocket Espresso Fausto.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rocket Espresso mlecí kameny, Fausto, 64mm

Cena za Rocket Espresso mlecí kameny, Fausto, 64mm je 1099 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rocket Espresso mlecí kameny, Fausto, 64mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Rocket Espresso mlecí kameny, Fausto, 64mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4436.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Nuova Simonelli Appia 2gr set údržby 6 měsíců, Lelit MC752-8, Cafelat červené silikonové těsnění 8,0 mm, Nuova Simonelli Clump Crusher Mythos Two, GX 15030155