Rocket Espresso nerezový rám Giotto

1 871 

Katalogové číslo: 4440 Kategorie:

Popis

Nerezový rám, který je určen pro kávovary Rocket Espresso Giotto řady Plus nebo Evoluzione. Nahrazuje běžné plastové rámy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Rocket Espresso nerezový rám Giotto

Cena za Rocket Espresso nerezový rám Giotto je 1871 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Rocket Espresso nerezový rám Giotto dozvědět více informací?

Ano můžete. Rocket Espresso nerezový rám Giotto – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4440.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Nuova Simonelli D8 Gumová ochrana na parní trysku 05000002, Nuova Simonelli nožička Ø 20 mm, Wilfa Svart WSCG-2 Zásobník pro mletou kávu, Hario náhradní víčko pro spodní nádobu Skerton Plus