Sada 3ks podložky pod dort zlaté – kulaté

49 

Katalogové číslo: 8596157003701 Kategorie:

Popis

Kvalitní podložky pod dorty mohou sloužit jako dno dortu nebo koláče.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Sada 3ks podložky pod dort zlaté – kulaté

Cena za Sada 3ks podložky pod dort zlaté – kulaté je 49 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Sada 3ks podložky pod dort zlaté – kulaté dozvědět více informací?

Ano můžete. Sada 3ks podložky pod dort zlaté – kulaté – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157003701.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Podložky, tácy - Podobné produkty: Dřevěná podložka pod dort bílá 30 – Kulatá, FunCakes kulatá podložka pod dort stříbrná 30,5cm/4mm, Dřevěná podložka pod dort bílá 12 – Kulatá, Kulatá podložka na monoporce zlatá / stříbrná 10ks, 14cm