Sada gelových barev wilton – Icing Color Kit – 8 x 28g

489 

Katalogové číslo: 070896058041 Kategorie: Štítky: , , , , , , , ,

Popis

Koncentráty gelových potravinářských barev wilton 8ks.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Sada gelových barev wilton – Icing Color Kit – 8 x 28g

Cena za Sada gelových barev wilton – Icing Color Kit – 8 x 28g je 489 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Sada gelových barev wilton – Icing Color Kit – 8 x 28g dozvědět více informací?

Ano můžete. Sada gelových barev wilton – Icing Color Kit – 8 x 28g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 070896058041.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Wilton - Podobné produkty: Wilton gelová barva Christmas Red 28g – vánoční červená, Wilton gelová barva Orange 28g – oranžová, Wilton gelová barva Ivory 28g – tělová – slonovina, Wilton gelová barva Royal Blue 28g – královská modrá