SLANÝ KARAMEL zrnková káva, 1000g

728 

Katalogové číslo: 16461000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Spojili jsme vynikající středoamerickou kávu se skvostným přírodním aroma. Výsledkem je Slaný karamel, který vás bude bavit. Kávovým zrnkům ochuceným atraktivními tóny praženého cukru se smetanou a několika zrnky mořské soli propadnete okamžitě. Ať už je pro vás káva denním společníkem nebo záležitostí pro mimořádné chvíle, nezapomeňte tuhle vymazlenou pochoutku vyzkoušet.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí SLANÝ KARAMEL zrnková káva, 1000g

Cena za SLANÝ KARAMEL zrnková káva, 1000g je 728 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o SLANÝ KARAMEL zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. SLANÝ KARAMEL zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16461000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva ochucená 100% Arabica - Podobné produkty: ARAŠÍDOVÉ MÁSLO – zrnková káva, 250g, KARAMELOVÁ zrnková káva, 50g, SLANÝ KARAMEL zrnková káva, 500g, AMARETTO zrnková káva, 250g