SMETANOVO – KARAMELOVÁ rozpustná káva, 500g

369 

Katalogové číslo: 15060500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Rozpustná káva má své příznivce i pomlouvače. Jsme si ale jisti, že šálkem rychlého, chutného a elán dodávajícího nápoje nepohrdne nikdo. Zvlášť, když v něm voní karamel a smetana. Navíc, tohle není jen tak nějaký instant. Je to káva vymrazovaná, připravená s největší pečlivostí a z nejlepších zrn. Přesvědčte se sami, jak se věci doopravdy mají.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí SMETANOVO – KARAMELOVÁ rozpustná káva, 500g

Cena za SMETANOVO – KARAMELOVÁ rozpustná káva, 500g je 369 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o SMETANOVO – KARAMELOVÁ rozpustná káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. SMETANOVO – KARAMELOVÁ rozpustná káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15060500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: NOC PAŘÍŽE rozpustná káva, 250g, SMETANOVÁ rozpustná káva, 500g, FRAPPE MOCCA LATTE – rozpustná káva, 250g, OŘECHOVÁ rozpustná káva, 1000g