Šufan Granola ořechová 500 g

300 

Katalogové číslo: 5045 Kategorie:
Značka: Šufan

Popis

Granola je müsli zapečené medem a ořechovými másly.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Šufan Granola ořechová 500 g

Cena za Šufan Granola ořechová 500 g je 300 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Šufan Granola ořechová 500 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Šufan Granola ořechová 500 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5045.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sušenky a dobroty - Užij si sladké chvíle s našimi sušenkami a dobrotami! V naší široké nabídce najdeš nejen klasické sušenky, ale i exotické chutě, raw dobroty a další lahůdky, které tě okouzlí. Přijď si k nám pro svou dávku sladkého štěstí! Podobné produkty: Šufan Granola jahodová 400 g, Lázeňské sušenky brusinka, Šufan Granola malinová 440 g, Šufan Arašídové máslo jemné 100% 330 g