Šufan Lískový ořech s mléčnou čokoládou máslo 330 g

250 

Katalogové číslo: 5105 Kategorie:
Značka: Šufan

Popis

Sladší verze lískooříškového másla pro ty, co upřednostňují mléčnou čokoládu před hořkou. Poctivě pražené lískové oříšky a jemná mléčná čokoláda vyrobena z BIO kakaových bobů a BIO kakaového másla. Žádná umělá doslazovadla a extra jemná chuť.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Šufan Lískový ořech s mléčnou čokoládou máslo 330 g

Cena za Šufan Lískový ořech s mléčnou čokoládou máslo 330 g je 250 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Šufan Lískový ořech s mléčnou čokoládou máslo 330 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Šufan Lískový ořech s mléčnou čokoládou máslo 330 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5105.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ořechová másla - Vyzkoušejte lahodné ořechová másla plná přírodních chutí a vůní. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu ořechových másel, která jsou ideální pro všechny, kteří chtějí užít si zdravé a chutné pochoutky. Vyzkoušejte naše ořechová másla a objevte nové dimenze v gastronomii! Podobné produkty: Šufan Mandlové máslo 100% 330 g, Šufan Mandle-bílá čokoláda máslo 330 g, Šufan Kešu máslo 100% 330 g, Šufan Lískovo-čokoládové máslo 330 g