ŠVESTKA SE SKOŘICÍ – zrnková káva, 1000g

728 

Katalogové číslo: 15101000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Šťavnaté švestky a sladká skořice k sobě patří. V kombinaci s kvalitní kávou jde o záležitost doslova neodolatelnou. A to nejen pro zimní pohodu a povzbuzení, ale klidně i pro letní práci nebo relax po sportovním výkonu. Káva má zkrátka mnoho podob. Ta aromatizovaná je čím dál oblíbenější.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ŠVESTKA SE SKOŘICÍ – zrnková káva, 1000g

Cena za ŠVESTKA SE SKOŘICÍ – zrnková káva, 1000g je 728 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ŠVESTKA SE SKOŘICÍ – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. ŠVESTKA SE SKOŘICÍ – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15101000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva ochucená 100% Arabica - Podobné produkty: NOC PAŘÍŽE zrnková káva, 1000g, ŠVESTKA SE SKOŘICÍ – zrnková káva, 250g, TOFFEE zrnková káva, 100g, CRÉME BRULÉE zrnková káva, 500g