Tanzánie – Blackburn Estate Balení 250g

340 

Popis

Na svazích „bambusové hory“ v Tanzánii rostou výjimečné kávovníky původní odrůdy Nyasa. Mezi nimi se pohodlně prochází lvi a leopardi. Vůně, sladkost a jemnost kávy vás tam na okamžik přenese také.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Tanzánie – Blackburn Estate Balení 250g

Cena za Tanzánie – Blackburn Estate Balení 250g je 340 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Tanzánie – Blackburn Estate Balení 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Tanzánie – Blackburn Estate Balení 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3081-2728.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva na espresso - Zrnková káva na espresso - chuťový zážitek plný intenzity a aroma. Ponořte se do světa kávy s nejlepšími zrnky z celého světa a užijte si dokonalou kávovou chuť v každé šálku. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte si nezapomenutelný zážitek z kávy. Podobné produkty: Brazílie – Pedra Redonda Balení 250g, Brazílie – Ponto Alegre „Luhačovická káva“ edice města Luhačovice Balení 125g, Espresso směs 80/20 Balení 500g, Brazílie – Pedra Redonda Balení 125g