Übermilk spotřební a čistící materiál 160 dnů

13 705 

Katalogové číslo: 5083 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Übermilk

Popis

Čistící prostředky pro šlehač mléka Ubermilk. Součástí balení je čistící prostředek mléčných cest, odstraňovač vodního kamene a výměnné filtrační disky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Übermilk spotřební a čistící materiál 160 dnů

Cena za Übermilk spotřební a čistící materiál 160 dnů je 13705 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Übermilk spotřební a čistící materiál 160 dnů dozvědět více informací?

Ano můžete. Übermilk spotřební a čistící materiál 160 dnů – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5083.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sady na čištění kávovaru - Udržujte svůj kávovar v dokonalém stavu s našimi sadami na čištění! Odstraňují nečistoty a zbytky kávy, aby vaše oblíbené nápoje chutnaly skvěle. Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si dokonalou kávu každý den. Podobné produkty: JoeFrex Sada baristických utěrek, Cafetto Sada čističů pro pákový kávovar, Cafetto Sada čističů pro kávovary Jura a Krups bez šlehání mléka, Cafetto Kompletní sada čističů pro pákový kávovar