UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 250g

218 

Katalogové číslo: 11610250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Úplně nahoře je království sněhu a ledu. Ale pod Rwenzori Mountains ve východní rovníkové Africe se zelenají deštné pralesy a modrají řeky i říčky. Většina území fascinujícího pohoří je vyhlášena národním parkem. Tam někde, v nadmořské výšce přes 1000 metrů, pěstují rolníci kávovníky plodící kávu bohaté a harmonické chuti. Čerstvě pražená dvouáčková Arabika vás jediným douškem odnese pod africké ledovce.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 250g

Cena za UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 250g je 218 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11610250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 500g, EL SALVADOR SHG EP Santa Ana Miravalle H1 zrnková káva, 250g, ETHIOPIA LIMU GRADE 2, 500g, MYANMAR PADUAK WASHED AA (BARMA) – zrnková káva, 1000g