Urnex Cafiza 2 – 900g

389 

Katalogové číslo: 403 Kategorie:
Značka: Urnex

Popis

Prášek na čištění kávových cest.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Urnex Cafiza 2 – 900g

Cena za Urnex Cafiza 2 – 900g je 389 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Urnex Cafiza 2 – 900g dozvědět více informací?

Ano můžete. Urnex Cafiza 2 – 900g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 403.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čističe kávovarů - Svěží a čistá chuť kávy je pro mnoho z nás nezbytností každého dne. Abychom si mohli vychutnat kávu v plné kráse, je důležité mít čistý kávovar. V naší kategorii čističů kávovarů najdete produkty, které vám pomohou udržet váš kávovar v dokonalém stavu a prodloužit jeho životnost. Od odstraňovačů vodního kamene… Podobné produkty: Cafetto EC2 Espresso Clean 1,2kg, Cafetto Shower Brush Black, Nivona Sada pro čištění kávovaru se šleháním mléka, Clean Bean čistící kapsle Nespresso