Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Černá

189 970 

Katalogové číslo: 498-611 Kategorie:

Popis

Pákový kávovar VA358 White Eagle 2GR nabízí baristovi možnost používat pokročilé technologie a užívat si moderního designu, aniž by se musel vzdát šance předvést všechny své dovednosti a znalosti v umění výroby espressa. Budoucnost a tradice espresso strojů se mísí na VA358 White Eagle Lever.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Černá

Cena za Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Černá je 189970 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Černá dozvědět více informací?

Ano můžete. Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Černá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 498-611.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Nuova Simonelli Appia Life 3GR V Barva Červená, Victoria Arduino Venus Bar 3GR Dávkování Manuální, Barva Mosazná, Victoria Arduino 358 White Eagle Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Stříbrná, Victoria Arduino 388 Black Eagle T3 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Bílá