Victoria Arduino Athena Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Mosazná

188 760 

Katalogové číslo: 491-621 Kategorie:

Popis

Italský stroj, pojmenovaný po bohyni moudrosti, umění a kultury, Athény, s pákovým mechanismem. K dispozici ve třech různých provedeních – měď, mosaz a chrom – je to opravdu klasický stroj všech dob, který má schopnost výroby výborné kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Victoria Arduino Athena Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Mosazná

Cena za Victoria Arduino Athena Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Mosazná je 188760 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Victoria Arduino Athena Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Mosazná dozvědět více informací?

Ano můžete. Victoria Arduino Athena Leva 2GR Dávkování Manuální, Barva Mosazná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 491-621.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Nuova Simonelli Aurelia Wave T3 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá, Nuova Simonelli Aurelia Wave 3GR Digit Barva Červená, Victoria Arduino Venus Bar 3GR Dávkování Manuální, Barva Měděná, Victoria Arduino Adonis 3GR Dávkování Nastavitelné