Victoria Arduino Venus Bar 3GR Dávkování Manuální, Barva Chromová

400 026 

Katalogové číslo: 495-597 Kategorie:

Popis

Victoria Arduino Venus Bar má stejný nadčasový design a provoz, jaký zdokonalili původní italští řemeslníci z poloviny 20. století. Její jméno pochází z Venuše, bohyně římského panteonu, vyvolává krásu, bohatost formy, eleganci a půvab.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Victoria Arduino Venus Bar 3GR Dávkování Manuální, Barva Chromová

Cena za Victoria Arduino Venus Bar 3GR Dávkování Manuální, Barva Chromová je 400026 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Victoria Arduino Venus Bar 3GR Dávkování Manuální, Barva Chromová dozvědět více informací?

Ano můžete. Victoria Arduino Venus Bar 3GR Dávkování Manuální, Barva Chromová – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 495-597.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Victoria Arduino 358 White Eagle T3 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Chromová, Nuova Simonelli Aurelia Wave 2GR S Barva Červená, Nuova Simonelli Appia Life 2GR S Barva Bílá, Nuova Simonelli Appia Life 2GR V Barva Bílá