ZIMBABWE AA – zrnková káva, 1000g

970 

Katalogové číslo: 12121000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Safari, vodopády a skalní města. Republika Zimbabwe nabízí řadu úžasných zážitků. Že za nimi musíme cestovat tisíce kilometrů? Snadná pomoc. Esenci nádherné přírody, žhavého jihoafrického slunce a jiskřivých potoků i řek najdeme v místní kávové produkci. Výjimečná arabika s chutí karamelu a ovoce patří mezi prominentní kávy světa. Bude se vám líbit!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ZIMBABWE AA – zrnková káva, 1000g

Cena za ZIMBABWE AA – zrnková káva, 1000g je 970 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ZIMBABWE AA – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. ZIMBABWE AA – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12121000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 1000g, BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 50g, ZIMBABWE AA – zrnková káva, 100g, GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 50g