A-Morin – tmavá čokoláda 63% s vavřínem

85 

Katalogové číslo: 2228 Kategorie:
Značka: A-Morin

Popis

A-Morin  –  tmavá čokoláda z Peru s obsahem 63% kakaa a s vavřínem

Toto kakao, pěstované ve středu Peru, s citrusovými tóny z oblasti Chanchamayo, dokonale zapadá do éterického oleje z rozmarýnu pěstovaného a zpracovaného v Provence Baume des Anges s nízkoteplotní destilací, aby si udržely všechny aroma.

Základ této čokolády je vyroben z fazolí Peru Chanchamayo.

Tyto kakaové plantáže se nacházejí ve středu země, v podhůří And. Jsou proto docela kopcovité a kakaovníky rostou ve stínu rostlin vysokých až 30 metrů. V těchto tropických lesích je dostatečná vlhkost, takže není třeba nastavovat zavlažovací systém. Většina plantáží má zaseté stromy.

Toto kakao je odrůdy Criollo.

Posklizňová úprava fazolí je kolektivní: sklízí je každý zemědělec, poté se společně provádí fermentace a sušení. Kultura je organická.

Tyto fazole kupujeme přímo od výrobců.

Během výrobního procesu začleňujeme esenciální olej z rozmarýnu.

Myšlenka na výrobu tabulek éterických olejů vycházela z našeho sídla. Továrna na čokoládu je ve skutečnosti na venkově a vedle ní pole levandule. Když bylo pole sklizeno, vzduchový vánek přinesl do areálu vůni levandule. Uvědomili jsme si, že to mělo dopad na vnímání chuti čokolády. Diskutováním o tomto jevu s našimi sousedy jsme dostali myšlenku vytvořit tabulky z éterického oleje. Postupem času se tato nová řada nakonec zrodila z místního spojení mezi know-how La Baume des Anges a La Chocolaterie Morin. Tato řada tyčinek se skládá z čokolády s éterickými oleji z tymiánu, rozmarýnu, cypřiše, bazalky a vavřínu. Tyto typické rostliny našeho regionu se pěstují na místě a zpracovávají lokálně.

Složení: Kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, vavřínový éterický olej.

Chuťové tóny: pikantní ovoce

(Může obsahovat stopy  mléka ,  ořechů ,  sezamu )

Minimální trvanlivost: 25.6.2023

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí A-Morin – tmavá čokoláda 63% s vavřínem

Cena za A-Morin – tmavá čokoláda 63% s vavřínem je 85 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o A-Morin – tmavá čokoláda 63% s vavřínem dozvědět více informací?

Ano můžete. A-Morin – tmavá čokoláda 63% s vavřínem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2228.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Fotbalový pohár, Čokoládová sada – Batole (bronzová) – Čokolandia, Srdce z lásky – pralinka – Čokolandia, Čokolandia Ryby – Čokoládové znamení zvěrokruhu