Ajala Mazaná lískooříškový krém s čokoládou 180 g

278 

Katalogové číslo: 3159 Kategorie:
Značka: Ajala

Popis

63% LÍSKOVÉ OŘÍŠKY 100% LÁSKY
Krém z pravé čokolády a lískových ořechů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ajala Mazaná lískooříškový krém s čokoládou 180 g

Cena za Ajala Mazaná lískooříškový krém s čokoládou 180 g je 278 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ajala Mazaná lískooříškový krém s čokoládou 180 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Ajala Mazaná lískooříškový krém s čokoládou 180 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3159.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Ajala Coco kréma 55%,Čokoláda Ajala Coco kréma 55 %, Van Houten Horká čokoláda Passion 750 g, Čokoláda Troubelice TEPLÁ čokoláda hořká, 100g,Teplá čokoláda hořká 100g, čokoládovna Troubelice, Čokoláda Troubelice kakaový nápoj v prášku, DÓZA 500g,Kakaový nápoj v prášku, dóza 500g, čokoládovna Troubelice