Čokoláda Troubelice kakaové MÁSLO natural, 100g,Kakaové máslo natural, 100g, čokoládovna Troubelice

97 

Katalogové číslo: 1007838302145 Kategorie:

Popis

Kakaové máslo vzniká lisováním rozdrcených nepražených kakaových bobů. Má odolnost vůči vysokým teplotám a to až do 200 °C. Využívá se při výrobě čokolády na zjemnění její chuti, při výrobě pralinek, na vaření a pečení či v kosmetice na suchou a citlivou pleť. Jedná se o raw produkt, při jeho výrobě tedy nedochází k překročená teploty 42°C. Složení: 100% raw kakaové máslo Váha: 100 g

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Troubelice kakaové MÁSLO natural, 100g,Kakaové máslo natural, 100g, čokoládovna Troubelice

Cena za Čokoláda Troubelice kakaové MÁSLO natural, 100g,Kakaové máslo natural, 100g, čokoládovna Troubelice je 97 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Troubelice kakaové MÁSLO natural, 100g,Kakaové máslo natural, 100g, čokoládovna Troubelice dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Troubelice kakaové MÁSLO natural, 100g,Kakaové máslo natural, 100g, čokoládovna Troubelice – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1007838302145.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Bonboniéra Michel Cluizel 8 Cappuccino,Čokoláda Bonboniéra Michel Cluizel „8 Cappuccino“, Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%,Čokoláda Francois Pralus Madagascar 100%, Čokoláda Ajala horká – Elixír 250g,Čokoláda Ajala horká – Elixír 250 g, Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g