Asobu Orb Bottle 420 ml Pastel Teal

690 

Katalogové číslo: 5268 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Orb od Asobu je izolovaná láhev, která v sobě spojuje funkčnost a jedinečný styl. Vakuová izolace a měděná podšívka udržují teplotu nápoje po dlouhou dobu. Speciální víčko zajišťuje, že láhev neprotéká, a zároveň může sloužit jako praktický hrnek (stejně jako u klasické termosky!). Její zajímavý a ergonomický design nejenže upoutá pozornost, ale také umožňuje snadné uchopení. Stylová a funkční, to je láhev Orb! 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Orb Bottle 420 ml Pastel Teal

Cena za Asobu Orb Bottle 420 ml Pastel Teal je 690 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Orb Bottle 420 ml Pastel Teal dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Orb Bottle 420 ml Pastel Teal – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5268.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Frank Green Ceramic Cloud Straw Lid 595 ml, MiiR Wide Mouth Bottle Home 950 ml, Frank Green Ceramic Deep Ocean Straw Lid 1000 ml, Asobu Le Baton 500 ml měděná