Auro – Saloy Tmavá 70%

120 

Katalogové číslo: 2164 Kategorie:

Popis

Auro Saloy Tmavá 70%

Saloy, která se nachází v tropických horách, je vyživována čerstvou pramenitou vodou protékající svěžími farmami a dodává její čokoládě velmi dynamické tóny bylin, bergamotu a třešní.

Saloy je komunita s necelými 2 100 obyvateli, která je součástí města Davao na jižním ostrově Mindanao. Davao bylo kdysi centrem pěstování kakaa. Saloy je ve skutečnosti daleko za městem Davao, v hornaté oblasti s tropickým lesem.

Chuťové tóny: bylinky, bergamot a třešně

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo

 Minimální trvanlivost: 21.9.2023

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Auro – Saloy Tmavá 70%

Cena za Auro – Saloy Tmavá 70% je 120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Auro – Saloy Tmavá 70% dozvědět více informací?

Ano můžete. Auro – Saloy Tmavá 70% – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2164.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládové nářadí – Brzdová destička, Čokoládové nářadí – Sada nářadí s pilovým kotoučem č. 1 – Čokolandia, Čokoládové nářadí – Elektrikář č. 2 – Čokolandia, Čokoládové nářadí – Velký klíč s maticí – Čokolandia