Čokolandia Ferrari – Čokoládový znak s formulí

349 

Katalogové číslo: 2162 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Jedinečný znak Ferrari s formulí vyroben z vynikající čokolády s obsahem min. 58 % kakaa.

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Složení: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172

Alergeny: sójový lecitin

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokolandia Ferrari – Čokoládový znak s formulí

Cena za Čokolandia Ferrari – Čokoládový znak s formulí je 349 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokolandia Ferrari – Čokoládový znak s formulí dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokolandia Ferrari – Čokoládový znak s formulí – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2162.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládové číslo 1-9 Číslo: 6, Čokoládové nářadí – Sada nářadí s kladivem č. 8 – Čokolandia, Čokoládová sada motorek – Čokolandia, Čokoládové nářadí – Sada nářadí s kladivem č. 4 – Čokolandia