Barista & Co Core Coffee Press Black 350 ml černý

804 

Katalogové číslo: 1885 Kategorie: ,
Značka: Barista CO

Popis

Černý french press o objemu 350 ml pro jednoduchou přípravu kávy. Příprava kávy ve french pressu se řadí k nejoblíbenějším metodám. French press je opravdu variabilní, připravíte v něm kávu či sypaný čaj. A až kávu nebo čaj dopijete, můžete využít french press jako klasickou konvičku na vodu. Fantazii se meze nekladou. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista & Co Core Coffee Press Black 350 ml černý

Cena za Barista & Co Core Coffee Press Black 350 ml černý je 804 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista & Co Core Coffee Press Black 350 ml černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista & Co Core Coffee Press Black 350 ml černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1885.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Barista & Co Core Coffee Press Cooper 350 ml růžový, Bialetti French Press Smart 350 ml černý, Frenchpress 600ml Kaffia Silver,Nerezový frenchpress 600ml Kaffia – Silver, Náhradní nádoba frenchpress Kaffia 1000ml,Náhradní skleněná nádoba frenchpress Kaffia 1000ml