Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter ořech

2 770 

Katalogové číslo: 3726 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Barista Space Breville 53mm sada portafiltrů. Portafiltr typu Bottomless (Naked) umožňuje důkladnější kontrolu extrakce. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter ořech

Cena za Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter ořech je 2770 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter ořech dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter ořech – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3726.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství kávovarů - Pro ty, kteří si rádi dopřávají šálek čerstvé kávy každé ráno, nabízíme široký výběr příslušenství kávovarů. Od kvalitních mlecích strojů až po stylové hrnky a šálky - u nás si každý milovník kávy přijde na své! Podobné produkty: Melitta XT MC30 chladící modul, Tlaková flexi hadička FF 1/2″ x 1/2″ Varianta 50 cm, Atago Refraktometr Pal-Coffee (BX/TDS), Lelit páka s dvouvýpustí (2 cup portafilter), 57mm