Barista Space 58 mm E61 Bottomless Portafilter Set

2 465 

Katalogové číslo: 3727 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Sada portafiltrů Barista Space E61 58 mm. Portafiltr typu Bottomless (Naked) umožňuje důkladnější kontrolu extrakce. Dřevěná rukojeť dodává skvělý, tradiční povrch. Součástí sady jsou také přídavné košíky a přívěsek na klíče k portafiltru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space 58 mm E61 Bottomless Portafilter Set

Cena za Barista Space 58 mm E61 Bottomless Portafilter Set je 2465 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space 58 mm E61 Bottomless Portafilter Set dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space 58 mm E61 Bottomless Portafilter Set – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3727.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství kávovarů - Pro ty, kteří si rádi dopřávají šálek čerstvé kávy každé ráno, nabízíme široký výběr příslušenství kávovarů. Od kvalitních mlecích strojů až po stylové hrnky a šálky - u nás si každý milovník kávy přijde na své! Podobné produkty: Wilfa Svart konvice WSP-1, Subminimal NanoFoamer V2, Eureka Mignon odklepávač na kávu, šuplík, Tlaková flexi hadička FF 1/2″ x 1/2″ Varianta 200 cm