Barista Space Handle Free Gold 450 ml konvička na mléko

1 490 

Katalogové číslo: 5198 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Designová konvička na mléko vyrobená z nerezové oceli. Navržena pro milovníky dělání latte art. Mezi výhody patří nový profilovaný zobáček, nízká hmotnost a chybějící rukojeť, která zvyšuje flexibilitu úchopu. Jednoduchý design a zobáček bez kapání to znamená žádný nepořádek a dokonalé latte!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space Handle Free Gold 450 ml konvička na mléko

Cena za Barista Space Handle Free Gold 450 ml konvička na mléko je 1490 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space Handle Free Gold 450 ml konvička na mléko dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space Handle Free Gold 450 ml konvička na mléko – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5198.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší konvičky na mléko - Začněte svůj den s lahodným šálkem kávy nebo čaje, který bude ještě výraznější díky těmto malým a elegantním konvičkám na mléko. Vyberte si z naší široké nabídky různých barev a designů, které dokonale doplní vaši kuchyňskou výbavu. Ať už si připravujete latte, cappuccino nebo jen obyčejnou kávu s mlékem, tyto… Podobné produkty: Motta Tulip konvička na mléko 500 ml modrá, Rhinowares Stealth 600ml konvička na mléko, Barista Space Titanium Black 600 ml konvička na mléko, Barista Space Rose Golden 600 ml konvička na mléko