Barista Space Konvice 600 ml bílá

1 530 

Katalogové číslo: 3747 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Konvice Barista Space Kettle – dokonalý nástroj pro metodu pour-over – přesná, funkční a dobře navržená. Jejími největšími přednostmi jsou speciální husí krk a profilovaná hubice.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space Konvice 600 ml bílá

Cena za Barista Space Konvice 600 ml bílá je 1530 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space Konvice 600 ml bílá dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space Konvice 600 ml bílá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3747.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství kávovarů - Pro ty, kteří si rádi dopřávají šálek čerstvé kávy každé ráno, nabízíme široký výběr příslušenství kávovarů. Od kvalitních mlecích strojů až po stylové hrnky a šálky - u nás si každý milovník kávy přijde na své! Podobné produkty: Wilfa Svart konvice CCM-1500S, Lelit páka bez dna (bottomless portafilter), 57mm, Flair Filling Funnel Classic, Portafilter naked 58 mm s dřevěnou rukojetí ořech