Barista Space Pour-Over konvice 550 ml šedá

972 

Katalogové číslo: 3743 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Konvice Barista Space Kettle je dokonalým nástrojem pro přípravu kávy metodou pour-over – je přesná, funkční a dobře navržená. Jejími jedinečnými vlastnostmi jsou speciální husí krk s profilovanou hubicí a omotávka použitá místo rukojeti.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space Pour-Over konvice 550 ml šedá

Cena za Barista Space Pour-Over konvice 550 ml šedá je 972 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space Pour-Over konvice 550 ml šedá dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space Pour-Over konvice 550 ml šedá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3743.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Konvice s husím krkem - Užijte si luxusní šálek čaje s naší kategorií konvic s husím krkem - elegantní a praktická volba pro každého, kdo ocení kvalitní design a dokonalou funkčnost. Podobné produkty: Brewista Smart Pour 2 elektrická konvice, Timemore Fish Pour Over konvice 600 ml, Timemore konvice Fish Pure Over 0,7 l černá, Barista Space Pour-Over konvice 550 ml modrá