Baristická utěrka 400 x 400 mm

91 

Katalogové číslo: 5210 Kategorie:

Popis

Černá baristická utěrka vhodná k obsluze pákového kávovaru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Baristická utěrka 400 x 400 mm

Cena za Baristická utěrka 400 x 400 mm je 91 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Baristická utěrka 400 x 400 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Baristická utěrka 400 x 400 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5210.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější baristické potřeby - V naší kategorii baristických potřeb najdete vše, co potřebujete pro perfektní přípravu kávy jako profesionál. Od kvalitních mlynků na kávu až po nejlepší baristické nástroje, které vám pomohou vytvořit dokonalou crema na váš oblíbený espresso. Staňte se skutečným kávovým expertem s našimi baristickými potřebami! Podobné produkty: Motta Tamper 52 mm červený, Subminimal teploměr, Lelit PLA481R Tamper 58,55 mm, Heavy Tamper Classic Ořech 52 mm