Baristická utěrka pro parní trysku 150 x 150 mm

151 

Katalogové číslo: 5212 Kategorie:

Popis

Černá baristická utěrka vhodná k čištění parní trysky po šlehání mléka.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Baristická utěrka pro parní trysku 150 x 150 mm

Cena za Baristická utěrka pro parní trysku 150 x 150 mm je 151 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Baristická utěrka pro parní trysku 150 x 150 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Baristická utěrka pro parní trysku 150 x 150 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5212.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější baristické potřeby - V naší kategorii baristických potřeb najdete vše, co potřebujete pro perfektní přípravu kávy jako profesionál. Od kvalitních mlynků na kávu až po nejlepší baristické nástroje, které vám pomohou vytvořit dokonalou crema na váš oblíbený espresso. Staňte se skutečným kávovým expertem s našimi baristickými potřebami! Podobné produkty: Motta Tamper 52 mm hnědý, Heavy Tamper Classic Ořech 51,5 mm, Heavy Tamper 58 mm základna tamper na kávu, Váha Kaffia kapesní 500g / 0.1g,Váha na kávu Kaffia 500g / 0,1g