Bialetti těsnění na moka konvičku 3-4 hliník – 3 těsnění + 1 sítko

109 

Katalogové číslo: 4512 Kategorie:
Značka: Bialetti

Popis

Balení obsahuje 3 těsnění a jedno sítko pro hliníkové moka konvičky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Bialetti těsnění na moka konvičku 3-4 hliník – 3 těsnění + 1 sítko

Cena za Bialetti těsnění na moka konvičku 3-4 hliník – 3 těsnění + 1 sítko je 109 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Bialetti těsnění na moka konvičku 3-4 hliník – 3 těsnění + 1 sítko dozvědět více informací?

Ano můžete. Bialetti těsnění na moka konvičku 3-4 hliník – 3 těsnění + 1 sítko – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4512.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Nuova Simonelli Brass Nut 00300002, Rocket Espresso sada trysek na páru, Nuova Simonelli podstavec na šálky 03001769, Nuova Simonelli S/S filter D12 98004016