Blanxart Peru – Alto Piura 77% BIO

180 

Katalogové číslo: 2182 Kategorie:
Značka: Blanxart

Popis

Blanxart Peru – Alto Piura 77% BIO

Organická černá čokoláda s boby Criollo z Peru.

Složení: Kakao, cukr, kakaové máslo, vanilka.

Může obsahovat stopy mléka, ořechů a sóji.

Chuťové tóny: dřevo, lékořice, kávy a citrusů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Blanxart Peru – Alto Piura 77% BIO

Cena za Blanxart Peru – Alto Piura 77% BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Blanxart Peru – Alto Piura 77% BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Blanxart Peru – Alto Piura 77% BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2182.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Mercedes – Čokoládový znak, Maxi sada čokoládového nářadí s kladivem – Čokolandia, Čokoládové nářadí – sada nářadí s velkými kleštěmi č. 5 – Čokolandia, Čokolandia Čokoládové nářadí – auto sada Land Rover